Смачний
символ міста —
Миколаївський
Наполеон

Про бренд. Історія та рецепт унікального торту, що став «родзинкою» міста Миколаїв.

Наполеон - Торт

Кухня народов мира настолько разнообразна, что познавать ее можно всю жизнь. Гастрономические фишки имеют отдельные города, страны и даже континенты. Каждый регион уникален и имеет свои достояния.

Николаев в этом смысле не исключение. У нас есть свой собственный сладкий символ, своеобразная гастрономическая визитка города – торт «Николаевский наполеон». Этот изысканный, без преувеличения, десерт известен уже не только по всей Украине, а и за ее пределами.

Николаевцы везут с собой в другие города торт в качестве подарка родственникам, в качестве презента партнерам, тем самым распространяя славу и уникальный вкус Николаевского Наполеона все шире.

О бренде

«Миколаївський Наполеон» — унікальний бренд

Ми поставили перед собою амбіційну мету — створити солодкий символ міста Миколаїв. Торт, яким можна пишатись миколаївцям, торт, що буде асоціюватись з нашим колоритним південним містом. Торт, який нарешті можна привезти, в якості презента, в інше місто і гордо сказати: «Це робимо МИ!». Торт, який можна купити на родинну вечерю або замовити з доставкою до офису на чаювання з колегами. З впевненістью можемо констатувати — мисія виконана! Торт «Миколаївський Наполеон» — став надбанням миколаївців і не планує сповільнювати темп, він стає все більш популярним вже навіть за межами нашого міста.

На сьогоднішній день ТМ «Миколаївський Наполеон» має вже цілу лінійку фірмових тортів і авторських тістечок та десертів.

Чому віддати перевагу потрібно саме нашим десертам?

Чому ви обираєте «Миколаївський Наполеон»? Відповіді очевидні.

Ми — перфекціоністи, і готуємо виключно з якісних натуральних інгредієнтів. Впевнені, якісно — це однозначно корисно та смачно!

Ми — естети, і це ясно відображується на кожному нашому торті. Ми прагнемо пригощати вас ні тільки неповторним смаком, але і вишуканим виглядом кожного десерту.

Нам дуже важливі деталі. Тому упаковка наших тортів має:

  1. Унікальний дизайн
  2. Якісне виконання у вигляді картона высокої щільності з ламінацією
  3. Функціональну зручну підложку для виймання з коробки та нарізки торту
  4. Витончену атласну стрічку для створення святкового настрою, адже торт — це завжди свято!

Ми пунктуальні і цінуємо ваш час. Наші солодощі не обов’язково замовляти заздалегідь. Будь-який десерт ви можете отримати протягом години, з доставкою на потрібну адресу або забрати самотужки у нас в кафе.

У нас демократичні ціни!

Наші торти дозволяють собі всі, хто цінує якість, естетику та смак.

Торти виробляються кондитерами в професійно обладнаному цеху ТМ «Миколаївський Наполеон». Відповідність усіх норм санітарії, гігієни та HACСP (системи забезпечення безпеки продукції) — наші головні приоритети в процесі виробництва.

На додаток до всього, ми — маленький місцевий, але дуже патріотичний та соціально-активний бізнес, який допомагає інвалідам, творчим дітям і нашим ЗСУ.

Ось відповідь на запитання: «Чому ви з нами?» ))

Ваш «Миколаївський Наполеон»!

Наша історія

Наполеон - История торта

Нашому славному місту Миколаєву вже більше, ніж 200 років, і протягом всієї історії його завжди асоціювали з портами та кораблебудівництвом. На жаль ця самоідентифікація з часом була втрачена. Творчі миколаївці не раз намагались створити новий імідж місту: було презентовано логотип, емблему, візитівку. Багато чудових ідей втілили в життя, але жоден варіант не прижився.

До цієї соціально важливої справи вирішила долучитись і наша команда. У 2017 році було вирішено провести кондитерський конкурс на кращий Миколаївський торт, який надалі мав зайняти почесне місце солодкого символу Миколаєва. Задум був в тім, щоб знайти десерт, який стане особливим для Миколаєва. Відомим, оригінальним за смаком, а найголовніше тим — який подобається більшості миколаївців.

Найскладніше питання було в тому, як зробити його по-справжньому миколаївським?

Треба залучити до процесу створення торту на всіх етапах якомога більше містян!

Організатори, на чолі з відомим миколаївцем Олегом Чередниченко взялись за справу.

На першому етапі було проведено загальноміське соціологічне опитування, метою якого було виявлення головних гастрономічних уподобань мешканців Миколаєва. З’ясувалось, що найбільш популярним десертом серед містян є торт Наполеон.

На другому етапі було оголошено конкурс на кращий рецепт та приготування торту Наполеон.

За умовами конкурсу, участники мали надати свій авторський рецепт Наполеону, який обов’язково буде мати нові, яскраві, оригінальні та смачні особливості.

Біля сотні професійних та домашніх миколаївських кондитерів взяли участь в нашому кулінарному марафоні. Членами журі стали відомі кондитери, ресторатори та громадські діячі міста Миколаєва.

Відбувся відбір 10-ти найкращих рецептів. Заключним етапом нашої кулінарної епопеї став масштабний фінал конкурсу «Миколаївський Наполеон».

Фінал ми провели на День міста і, без перебільшення, він став справжнім подарунком для містян до 228 річниці заснування міста Миколаїв.

Пересічні Миколаївці та члени журі на грандіозній дегустації обрали переможця!

Ним і став цей ніжний і викушаний десерт з абрикосовою та фісташковою ноткою  – Миколаївський Наполеон.

Цей торт — є натхненням багатьох миколаївців, а отже тепер, ми з гордістю можемо сказати, що маємо справжній солодкий символ міста Миколаїв!

Наполеон - История торта

Оригінальний рецепт

Оригінальний авторський рецепт торта-переможця став надбанням міста і зберігається у Миколаївського Голови.

Тепер кожний містянин може приготувати смачний «Миколаївський Наполеон» самотужки, купити його у наших партнерів або замовити торт з доставкою до себе до дому або в офіс.

Рецепт можна знайти онлайн або зберегти його pdf-файл на свій пристрій.

СМАЧНОГО!