Де купити Миколаївський Наполеон?

У вас нема часу обрати торти з каталогу і оформити замовлення онлайн?

Нема можливості зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону?

Вам не зручно писати нам в соціальних мережах Facebook чи Instagram та оформити доставку?

Не проблема!

Ви можете придбати свій Наполеон у одного із наших партнерів.
Для зручності, кожна адреса має посилання на Google Карту.

Миколаївський Наполеон - Торт

Доставка та оплата

Оплата здійснюється готівкою кур’єру при отриманні замовлення або за допомогою платіжної системи LiqPay.

Приймаємо ваші замовлення кожного дня з 10.00 до 20.00 години

Загальна інформація про доставку

Замовлення передається в роботу одразу після його підтвердження в телефонному режимі з клієнтом (якщо клієнт за допомогою онлайн форми не вказав, що передзвонювати йому не треба). Торти та десерти транспортуються в брендованому авто-холодильнику, що забезпечує максимальне збереження якості наших десертів.

Середній час доставки замовлення 1 – 1,5 години в залежності від району міста. Час очікування конкретно вашого замовлення назве оператор в телефонному режимі при підтвердженні замовлення.

Доставка здійснюється до під’їзду або за домовленістю з клієнтом.

Вартість доставки

Діє єдиний тариф доставки в межах міста Миколаїв — 70 грн, Корабельний район — 100 грн.

Доставка за межі міста Миколаїв можлива за індивідуальними тарифами та за узгодженням з оператором.

Індивідуальні відомості та безпека

  1.  «Миколаївський Наполеон» гарантує, що отримана від вас інформація ніколи та ні за яких обставин не буде передана третім особам, за виключенням випадків, передбачених діючим законодавством Украіни.
  2. Для того, щоб забезпечити вас інформацією, «Миколаївський Наполеон» з вашого дозволу може надсилати на вказану вами при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. В будь-який момент ви можете відмовитись від них.
  3. Як і більшість інших, наш сайт використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу конкретно з вами. В тому числі, без цієї технології неможлива робота з корзиною.
  4. Відомості на цьому сайті мають виключно інформативний характер, до них можуть вноситись будь-які зміни без попередження.

Безпека онлайн платежів.

До оплати приймаються карти VISA, MasterCard.

Послуга оплати через інтернет здійснюється відповідно Правил міжнародних платіжних систем Visa, MasterCard на принципах дотримання конфиденційності і безпеки здійснення платежів, для чого використовуються найсучасніші способи перевірки, шифрування та передачі данних по закритих каналах зв’язку.

Правила повернення коштів при оплаті банківською картою онлайн

У разі відмови Клієнта від Замовлення, або у разі порушення компанією «Миколаївський Наполеон» умов реалізації продукції, в тому числі, але не обмежуючись: у разі односторонньої відмови від реалізації продукції, порушення терміну доставки без попередження або невідповідності якості продукциії і т.д., Клієнт зобов’язаний протягом 1 години з моменту доставки/отримання Замовлення проінформувати компанію «Миколаївський Наполеон» за email адресою napoleon@email.ua та за телефоном +3809548840404 про відмову від Замовлення, надати документи, що підтверджують оплату Замовлення, і повернути Замовлення.

Повернення грошових коштів здійснюється протягом 2 (двох) днів з моменту оплати Замовлення.

По закінченню 1 години з моменту доставки Замовлення при неотриманні повідомлення від Клієнта про відмову та повернення замовлення, Замовлення вважається виконаним, грошові кошти за нього поверненню не підлягають.

Повернення грошових коштів, сплачених Клієнтом через Сайт банківською картою, здійснюється виключно на ту карту, з якої була здійснена ця оплата.

Політика конфіденційності та користувацька оферта

Соціальні мережі

Миколаївський Наполеон

Instagram

Facebook

Кафе Наполеон

Instagram

Facebook