Загальні відомості про доставку

Діє єдиний тариф доставки по місту Миколаєву (окрім Корабельного району) – 80 грн.

Доставка до Корабельного району – 200 грн.

Доставка за межами міста можлива за індивідуальними тарифам, які можна дізнатись за телефоном +38 095 488 4040.

Замовлення передається на виконання відразу після його підтвердження. Поки його готують, за ним приїжджає кур’єр. Торт транспортують у спеціальних закритих одноразових боксах, що дозволяє максимально зберегти якість.

Середній час виконання замовлення 1 год. Час очікування конкретно вашого замовлення називає оператор при оформленні замовлення.

Доставка здійснюється до квартири (з підйомом на поверх), або до під’їзду, якщо він закритий, або за бажанням замовника.

Особисті відомості та безпека

1. «Миколаївський Наполеон» гарантує, що отримана від вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

2. Для того, щоб забезпечити вас інформацією, «Миколаївський Наполеон» з вашої згоди може надсилати на вказаний вами при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент ви можете відмовитися від неї.

3. Як і багато інших сайтів, сайт «Миколаївський Наполеон» використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з вами. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.

4. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

Безпека онлайн платежів.

До оплати приймаються карти VISA, MasterCard.

Послуга оплати через інтернет здійснюється відповідно до Правил міжнародних платіжних систем Visa, MasterCard на принципах дотримання конфіденційності і безпеки здійснення платежу, для чого використовуються найсучасніші методи перевірки, шифрування і передачі даних по закритих каналах зв’язку.

Правила повернення коштів при оплаті банківською карткою онлайн.

У разі відмови Користувача від Замовлення, або у разі порушення «Миколаївський Наполеон» умов реалізації продукції, в тому числі, але не обмежуючись: в разі односторонньої відмови від реалізації продукції, порушення терміну доставки або невідповідності якості продукції і т.п., Користувач зобов’язаний протягом 1 години з моменту настання часу доставки/отримання Замовлення повідомити «Миколаївський Наполеон» за email адресою napoleon@email.ua про відмову від Замовлення, надати документи, що підтверджують оплату Замовлення, і повернути Замовлення.

Повернення грошових коштів протягом проводиться 2 (двох) днів з моменту оплати Замовлення.

Після закінчення 1 години з моменту доставки Замовлення при неотримані повідомлення від Користувача про відмову від Замовлення і повернення Замовлення, Замовлення вважається виконаним, кошти за нього поверненню не підлягають.

Повернення грошових коштів, сплачених Користувачем через Сайт банківської картою, здійснюється тільки на ту карту, з якої була зроблена оплата.

ЗАМОВЛЯЙТЕ СВОЇ УЛЮБЛЕНІ ТОРТИ!