Ваше місто: Миколаїв
0

Наша історія

Кожне місто України унікальне і має свою «родзинку» та власні надбання. Миколаїв також не є виключенням, проте, саме солодкого символу міста довгі роки в нас не було.

У 2017 році було вирішено провести конкурс на кращий миколаївський торт. Але як його зробити по-справжньому миколаївським? Залучити до процесу створення торту якнайбільше містян
Організатори, на чолі з Олегом Чередниченко взялись за справу:

1 Етап

Було проведено соціологічне опитування миколаївців, яке показало, що найбільш відомим, найулюбленішим та найбажанішим смаколиком мешканців міста є саме наполеон.

2 Етап

Було оголошено конкурс на найкращий рецепт та виконання наполеону. Відповідно до умов конкурсу, класичний рецепт повинен був мати «родзинку» у вигляді оригінального прошарку або інших смакових привнесень. Близько сотні професійних та домашніх кондитерів взяли участь у цьому кулінарному дійстві.

3 Етап

Відбір 10 найоригінальніших рецептів. Членами журі стали кондитери, ресторатори та відомі громадські діячі Миколаєва.

Заключною частиною кулінарної епопеї став масштабний фінал конкурсу «Миколаївський Наполеон», який відбувся в День міста та став справжнім подарунком на 228-у річницю до дня заснування Миколаєва. Городяни та члени журі обрали переможця. Ним і став цей ніжний та вишуканий десерт – Миколаївський Наполеон.

Оригінальний рецепт

«Миколаївський Наполеон»
Powered by students of the